Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.close
Translate This!
X
constable-gender

Koszyk  

produkt jest pusty

Kategorie

Akceptujemy płatności

  • Akceptujemy Bitcoin, PayPal, Mastercard

Regeneracja akumulatora, desulfator samochodowy 24V w obudowie

Regeneracja akumulatora, desulfator samochodowy 24V w obudowie

Desulfator małej mocy dedykowany do pracy w instalacji samochodowej 24V. Urządzenie regenerujące, przeznaczone do pracy ciągłej, pozwoli przedłużyć życie samochodowego akumulatora kwasowo-ołowiowego. Zadaniem urządzenia jest rozbijanie skrystalizowanego siarczanu ołowiu z płyt akumulatora poprzez impulsowe (ok.1kHz) pobudzanie go wysokim prądem udarowym.

Więcej szczegółów


138,99 zł brutto

Zadaj pytanie

  • Moc modułu: 0,5W.
  • Stopień ochrony: IP-55.
  • Odsiarczanie akumulatora 24V.
  • Urządzenie dedykowane do pracy ciagłej w samochodzie, może pracować z dowolną pojemnością akumulatora samochodowego w instalacji 24V, zgodnie z zasadą: im większa pojemność akumulatora tym dłużej będzie trwał proces usunięcia krystalizacji.
  • Urządzenie nie wpływa na pracę pozostałych elementów elektronicznych w aucie.
  • Podłączenie do klem akumulatora odbywa się poprzez znajdujące się w komplecie modułu przewody wyposażone w konektory widełkowe. Czerwony do plusa, czarny do minusa akumulatora. Urządzenie powinno być wpięte maksymalnie blisko baterii.
  • Wskaźnik pracy - dioda elektroluminesacyjna.
  • Elektroniczne zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem do zasilania.
  • Wymiary modułu (DxSxW): 106x55x41mm

 

Zobacz również:
Desulfator dużej mocy
DESULFATOR dużej mocy
Desulfator małej mocy
DESULFATOR małej mocy

 

Przed zakupem urządzenia należy zbadać gęstość elektrolitu w każdej z cel akumulatora. Elektrolit w każdej z cel powinien być przeźroczysty a jego gęstość powinna wynosić 1,26-1,28 g/cm3 dla akumulatora nowego i w pełni naładowanego. Przy okazji należy skontrolować zabarwienie elektrolitu. Zabarwienie brązowe świadczy o tym, iż nastąpił opad mas czynnych z płyt dodatnich, natomiast zabarwienie szare informuje o opadzie z płyt ujemnych – to oznaka, że najwyższy czas kupić nowy akumulator. Gęstość elektrolitu powyżej 1,28 g/cm3 wymaga uzupełnienia elektrolitu wodą destylowaną. Gęstość elektrolitu poniżej 1,19 g/cm3 jest oznaką, że akumulator należy niezwłocznie naładować. Niska gęstość elektrolitu, utrzymująca się nawet po długotrwałym ładowaniu, jest oznaką zasiarczenia płyt.
W przypadku długotrwałego niedoładowania jak również w trakcie rozładowywania, na elektrodach akumulatora wydziela się siarczan ołowiu(II) (PbSo4). W przypadku znacznego rozładowania akumulatora, siarczan ołowiu przechodzi w stan krystaliczny powodujący spadek pojemności akumulatora. (więcej w zakładce [Pobierz])

Brak komentarzy klienta.

X
Nie znalazłeś szukanego urządzenia?
Potrzebujesz fachowej porady w doborze?
Napisz do nas e-mail na
serwis@mat-hurtownia.com.pl
lub zadzwoń
tel. (Play) 577 290 465 Marek
tel. (Plus) 723 734 084 Krzysztof
W godzinach 9:00-16:00 od poniedziałku do piątku odpowiedź otrzymasz prawie natychmiast.